Ви тут:
Полтавщина прес-конференція Суспільство ТОП-новина 

Як побудувати прибутковий експорт: на Полтавщині презентували навчальну платформу “Нові знання для вашого розвитку”

27 вересня, під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко представила тренінгову програму “Як побудувати прибутковий експорт” та навчальну платформу IDEAS4YOU.

“З метою сприяння місцевому економічному розвитку області, збільшенню обсягів залучених інвестицій та розвитку зовнішньої та внутрішньої торгівлі, обласна державна адміністрація започатковує нову ініціативу – діяльність постійно діючої «Навчальної платформи: Нові знання для вашого розвитку» (IDEAS4YOU). Питання місцевого економічного розвитку входять до топ-пріоритетів для підвищення кваліфікації працівників бізнесу, малого та середнього підприємництва, а також органів місцевого самоврядування та місцевої влади, а подальший розвиток міжнародної торгівлі залишається одним із основних питань в зростанні економіки Полтавської області”, – повідомила Інна Іщенко.

Та відмітила, що Полтавська область входить до областей – лідерів з експортної діяльності, а наші підприємства продовжують розвивати торгівлю на міжнародних ринках. За підсумками 7 місяців цього року Полтавщина посіла 3-тє місце за показником темпів зростання обсягу експорту товарів відносно відповідного періоду минулого року серед регіонів України, збільшивши обсяг експорту товарів на 17,8% до 1,25 млрд дол. США. Такий обсяг експорту забезпечують, переважно, великі підприємства нашої області, в той час як діяльність середніх та малих підприємств Полтавщини на міжнародних ринках не настільки активна.

“Першим заходом на базі діяльності цієї навчальної платформи IDEAS4YOU стане проведення навчання для експортерів. Вжу у листопаді ми плануємо провести тренінгову програму «Як побудувати прибутковий експорт», розраховану на підприємства малого та середнього бізнесу, які мають бажання виходити на зарубіжні ринки, з метою сприяння їм у знаходженні вірних шляхів для розвитку міжнародної торгівлі”, – розповіла Інна Іщенко.

Тренінгова програма буде направлена на навчання принципам побудови експортного бізнесу, управлінським навичкам, а також прикладним навичкам, необхідним для ведення успішного експортного бізнесу.

Для проведення тренінгу залучать експерта та фахівця у галузі міжнародної торгівлі – Ігоря Геннадійовича Снітівкера, консультанта ЄБРР, експортера-практика, який має досвід у сфері експорту понад 20 років, досвід впровадження методів менеджменту та роботи з іноземними компаніями; працював в таких агентствах як Japan International Cooperation Agency та USAID.

“Проведення навчання такої тематики в Україні не є новинкою, але участь в навчанні такого рівня має свою вартість. Представники ж бізнесу саме Полтавської області матимуть унікальну можливість безкоштовно взяти участь у тренінгу такого рівня та отримати знання, необхідні для розвитку прибуткового експорту”, – зазначила Іщенко.

Цільовою аудиторією навчань є: власники бізнесу, керівники підприємств, спеціалісти підприємств, які опікуються зовнішньоекономічним напрямком діяльності.

“Для визначення учасників навчання буде проведений відбір за результатами анкетування зацікавлених малих та середніх підприємств, яке стартує сьогодні”, – сказала Інна Іщенко.

Під час відбору враховуватимуть критерій відповідності учасника тренінговій програмі. А саме: обов’язкове планування виходу підприємства, що пропонує учасника для навчання, на зовнішні ринки чи наявна зовнішньоекономічна діяльність такого підприємства; представник підприємства має обов’язково відповідати за зовнішньоекономічний напрямок діяльності.

Для участі у навчанні необхідно заповнити анкету, яка з 27 вересня доступна за посиланням з офіційного сайту облдержадміністрації в розділі Зовнішньоекономічна діяльність /ДОПОМОГА ЕКСПОРТЕРАМ.

“Сподіваємось на активну зацікавленість представників підприємств нашої області, які мають можливість безкоштовно отримати знання як побудувати успішну експортну діяльність свого підприємства”, – підсумувала Інна Сергіївна.

Система Orphus Поделиться на fb