Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Як не можна лікувати закладений ніс у дитини

Доктор Рахул Чодхарі, консультант-педіатр і представник Королівського коледжу педіатричної та дитячої гігієни заявив, що дітям, які страждають через закладений носик, варто промивати його спреями на основі солі. Соляний розчин допомагає очистити слизову носа і зменшити відчуття закладеності, повідомляє nashamama.com.

“У препарату немає побічних ефектів, тому його можна використовувати багато разів на день. Саме цей препарат реально знімає набряк у носі”, – каже лікар Чодхарі.

Втім, не варто кидатися до ліків, зокрема і давати дитині популярний парацетамол. Антиконгестанти не варто вживати дітям менше 12 років, бо це може спричинити побічні ефекти та розлади шлунку.

Хоча ці репарати дійсно можуть розблоковувати ніс, знявши набряк і сприяти відновленню дихальних шляхів, вони також збільшують ризик головного болю та безсоння. Препарат викликає звикання, тому може призвести до хронічної закладеності носа.

Доктор Чодхарі також наголосив, що не рекомендує дітям сиропи від кашлю, бо через нього діти позбуваються слизу і пересушують горло.