Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Врятовані життя, ліквідовані пожежі, збережені цінності: сьогодні День рятівника

В Україні сьогодні, 17 вересня, відзначають День рятівника. Свято відзначається щороку цього дня згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року. День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відмічають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

З цієї нагоди з професійним святом колег привітав і начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

“Щиро вітаю вас всіх з професійним святом – Днем рятівника!
Попередження та приборкання вогняної стихії у всі часи вважалося справою гідною людей сміливих, відданих своєму обов’язку.
Врятовані людські життя, ліквідовані пожежі, збережені матеріальні цінності – це найкраще підтвердження важливості пожежно-рятувальної служби.
То ж в цей святковий день бажаю усім вам міцного здоров’я, твердості духу, витримки та стійкості і якомога менше тривожних викликів”, – йдеться у повідомленні.

Нині всі рятувальники України підпорядковуються Державній службі з надзвичайних ситуацій, яка забезпечує реалізацію державної політики у сферах цивільного захисту, захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідацію надзвичайних ситуацій, рятувальну справу, гасіння пожеж, пожежну та техногенну безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб, а також профілактику травматизму невиробничого характеру.