Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство ТОП-новина 

Відсьогодні гаряча вода повернеться до жителів чотирьох мікрорайонів Полтави

6 вересня близько 18-ї години газопостачальна організація ліквідувала аварію на газогоні високого тиску, що сталась ввечері 2 вересня. Нагадаємо, через цю аварію котельня ”Полтаватеплоенерго” на Ціолковського, 36 припинила гаряче водопостачання жителям чотирьох мікрорайонів Полтави – Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Огнівка.

На час ліквідації аварії, аби відновити постачання гарячої води для жителів мікрорайонів Сади-1, Сади-2, Огнівки та частини Алмазного, залучали резервну котельню.

Після ліквідації аварії почали відновлювальні роботи по постачанню газу на котельню. Відтак, у ”Полтаватеплоенерго” запевняють, що 7 вересня котельня на Ціолковського, 36 відновить свою роботу в штатному режимі, а гаряча вода повернеться до осель усіх мешканців чотирьох мікрорайонів.

”Звертаємо увагу споживачів «Полтаватеплоенерго», які через аварію тимчасово лишилися без гарячої води і котрі користуються послугою з централізованого постачання гарячої води за нормами споживання: за період відсутності гарячої води нарахування за послугу з централізованого постачання гарячої води проводитися не будуть, – зазначають у ”Полтаватеплоенерго”.