Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Відомий телеведучий навчав жінок-лідерок з ОТГ Полтавщини публічним виступам та комунікаціям

Протягом двох днів в Полтаві проходив тренінг для представниць об’єднаних територіальних громад. На якому вчилися основам ефективної публічної комунікації та публічним виступам. 

Тренінг проводив Антон Середа, відомий телеведучий. Під час занять учасниці розбирали теоретичні основи виступів та багато практикувалися. Зокрема, розбирали таку важливу складову комунікації як «математика мови», повідомляють організатори заходу – Полтавський ЦРМС.

Тренер докладно розповів про головні принципи ефективної доповіді – «правило трьох хвилин», розкриття тез тощо. Багато говорили й про «матрицю тем» та роботу чужими текстами. Учасниці підкріпили теоретичні знання практичними вправами. Кожна у невеличкому відео зверненні презентувала свою ОТГ.

Відпрацювали й роботу з жестами та мімікою. Тренер також акцентував увагу на важливості подолання страхів й стереотипів перед виступом. Досить цікавими були й практичні вправи на «чистоту мови» – боротьбу зі словами-паразитами, дефектами мови та звуками-паразитами. Дуже корисними виявилися поради щодо виступів перед різними цільовими аудиторіями.