Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українці здобули яскраву перемогу на чемпіонаті Європи з волейболу

Підопічні Угіса Крастіньша зробили другий вдалий крок до потрапляння у плей-оф.

Як розповіли у Федерації волейболу України, під час першої партії склалося враження, що українські волейболісти перебувають в стадії прокидання. Тобто, очі вже протерли, але що відбувається навкруги – ще не второпали. Тож прогальмовували у швидкості, а тому абсолютно не спрацьовував блок, через це страждала якість прийому, а це, в свою чергу, відчутно позначалося на результативності. Чорногорці же користувалися всім тим напрочуд вдало, благо, у Воїна Чачіча та Мілоша Чулафіча в атаках виходило майже все. Тому й стартовий сет цілком закономірно завершився на користь «червоно-жовтих».

16-09-2019 NED: EC Volleyball 2019 Montenegro – Ukraine, Rotterdam
First round group D /

Але у другій партії підопічні Угіса Крастіньша «прокинулися», що називається, на повну. Нарешті вони забігали й застрибали саме так, як мали робити від початку. Центральні блокуючі Юрій Семенюк та Дмитро Терьоменко почали «гасити» чужі удари, ліберо Горден Брова одразу ж налагодив куди більш продуктивний колективний прийом, зв’язуючий Владислав Діденко отримав можливість розумно креативити, а на вістрі атак потужно заголосила «гармата» Олега Плотницького. Якщо в стартовій партії капітан української збірної не набрав жодного очка, то в другій – цілих сім. І, звісно ж, багато в чому сприяв кардинальному переламу сценарію подій на майданчику.

Наступний сет за своїм розвитком багато в чому нагадав попередній, з тією лише різницею, що вирішальний ривок «синьо-жовті» організували на подачах Владислава Діденка, видавши ривок – 8:0. При цьому слід відзначити універсальну корисність Яна Єрещенка та бомбардирський хист Дмитра Вієцького.

16-09-2019 NED: EC Volleyball 2019 Montenegro – Ukraine, Rotterdam
First round group D /


Однак якщо хто гадав, що опір чорногорців було остаточно зламано, той не вгадав. У четвертій партій підопічні Велько Башіча, зробивши вірні висновки з невдач у партіях попередніх, також дещо перебудувалися і на повну задіяли «гармату» Мілоша Чулафіча, який записав до свого послужного списку одразу 9 очок із 15 загальних. І українська команда локально поступалася – 15:17. Проте саме тоді на лінію подач вийшов Олег Плотницький, який, нарешті, повністю опанував себе психологічно, та видав серію із трьох ейсів, яка увінчала колективний контрривок – 6:0. Довершив же справу, своєчасними блоками та першими темпами, Юрій Семенюк. Тож, образно кажучи, українська настирність все ж здолала чорногорську непоступливість.

поширити новину: