Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українець став чемпіоном Європи зі стрільби

Також представник нашої країни виграв срібну медаль у командних змаганнях.

Як повідомляє Sport Arena, українець Павло Коростильов став чемпіоном Європи зі стрільби з малокаліберної зброї.

Крім того, він став срібним призером у командних змаганнях разом з Володимиром Пастернаком та Максимом Городінцем.

Чемпіонат Європи проходить в Болоньї і завершиться 26 вересня.

На чемпіонаті Європи 2017 року спортсмен завоював шість медалей. У стрільбі з пістолета на дистанції 50 метрів Коростильов повторив світовий рекорд чотираразового олімпійського чемпіона Чин Чон Она, набравши 230.5 очка, та вперше в кар’єрі став чемпіоном Європи. У стрільбі з пістолета на дистанція 25 метрів спортсмен встановив юніорський рекорд світу, набравши 581 очко, та став дворазовим чемпіоном Європи. У командних змаганнях Коростильов виграв два золота, одну срібну та одну бронзову медаль.

У 2018 році на чемпінаті світу став четвертим у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів, що дозволило йому стати першим українським спортсменом, що виборов ліцензію на Олімпійські ігри 2020 року. У неолімпійських дисциплінах спортсмен спершу виграв бронзову медаль у стрільбі з пістолета центральної дії на 25 метрів, а потім став чемпіоном світу в стрільбі зі стандартного пістолета на 25 метрів.

На чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї (з дистанції 10 м) в хорватському Осієку, 23 березня 2019, Павло виграв золото, набравши 241,3 очка.

На ІІ Європейських іграх в парі з Оленою Костевич виборов бронзову нагороду у пістолеті на 25 м.