УХЛ: “Кременчук” переміг “Дніпро” та закріпився на першій сходинці

Представник Полтавщини здобув важливу перемогу з огляду на турнірну таблицю.

Як розповіли в УХЛ, перші два періоди зустрічі пройшли під керівництвом гостей, які змогли з мінімальної кількості гольових моментів вижати максимум. Вже на 6 хвилині зустрічі Іван Савченко, успішно підставивши ключку, відкрив рахунок у матчі. А за півтори хвилини до кінця першого періоду Давид Григорян подвоює рахунок – 0:2.

Другий період, не дивлячись на те, що він пройшов без закинутих шайб, був повністю під контролем «Кременчука» і надійною грою голкіпера Новицького.

Головні події матчу відбулися у другій половині третього періоду. Спочатку, гравці «Дніпра» першими закинули шайбу і звели рахунок до мінімуму. У даному епізоді вдався сольний прохід новачка херсонців – Мікса Ліпсбергса. Пройшло 4 хвилини і Дмитро Орлов, знову виводить «Кременчук» уперед на дві шайби – 1:3. І ось, за півтори хвилини до кінця матчу, херсонці вдало реалізували більшість і знову звели різницю у рахунку до мінімуму. Здавалось, що ось господарі зможуть перевести гру в овертайм. Головний тренер херсонців, Дмитро Підгурський, під фінал гри випустив 6 польового гравця замість воротаря, але це ні до чого не призвело.

Матч закінчився з рахунком 2:3 на користь «Кременчука». Відтепер ця команда є одноосібним лідером турнірної таблиці.