Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У ЦНАПі Гребінківської ОТГ надаватимуться понад 150 адмінпослуг

Гребінківська міська рада та програма “U-LEAD” з Європою у квітні цього року підписали Угоду про партнерство щодо створення ЦНАПу в громаді як результат перемоги у конкурсному відборі.

На підставі угоди за рахунок коштів бюджету Гребінківська міська об’єднана громада провела капітальний ремонт приміщення ЦНАПу – на загальну суму 107 тисяч 800 гривень, інформує Гребінківська ОТГ.

Програма “U-LEAD” з Європою забезпечила навчання працівників ЦНАПу та за рахунок коштів міжнародної фінансової підтримки придбано та вже встановлено меблі на суму 60 тисяч 810 гривень, а також комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення на суму 228 тисяч 275 гривень, ознакування (вивіски, графік роботи, інформаційний стенд) на суму 15 тисяч 124 гривні.

Гребінківська міська рада в процесі реалізації угоди з Проектом “U-LEAD” з Європою залучила додатково кошти міжнародної підтримки в розмірі 304 тисяч 209 гривень.

ЦНАП – центр надання адміністративних послуг, який створили в Гребінківській міській раді для покращення надання адміністративних послуг мешканцям громади. Передбачається, що Центром буде надаватися понад 150 адміністративних послуг.

Читайте також: Ще 6 ОТГ з Полтавщини отримали шанс на допомогу у створенні належних ЦНАП за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

В Омельницькій ОТГ планують створити сучасний ЦНАП