Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У СОК “Супутник” люди поважного віку проходять лікування іпотерапією

У спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» філії ДЗОВ «Зоряний» завершився 5-й оздоровчий тур для 133 ветеранів війни і праці, активістів рад ветеранів районів, волонтерів та інших пільгових категорій громадян.  Він тривав з 9 по 14 вересня.

Міський голова Віталій Малецький традиційно відвідав відпочиваючих у СОК «Супутник» людей поважного віку, поцікавився умовами їх перебування у таборі, організацією їх відпочинку та дозвілля. Керівник міста пообіцяв, що програму оздоровлення пенсіонерів, ветеранів та інших пільгових категорій громадян недитячого віку буде продовжено і наступного року. У міському бюджеті Кременчука на 2020 рік планується передбачити кошти на проведення ремонтних робіт у  ДЗОВ «Зорняий» та СОК «Супутник» та покращення їх матеріальної бази. При цьому будуть враховані побажання відпочивальників.

Керівник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО Лариса Дзюба зазначає, що для людей поважного віку у «Супутнику» не тільки організовано змістовний відпочинок, гарне харчування, а й проводиться лікування іпотерапією. Кожного дня кременчужани літнього віку мають можливість поспілкуватися з конем та поні, які є у таборі. Для них це дуже важливо, адже іпотерапія допомагає їм покращити  емоційний стан  та сон.