Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У школі Засульської ОТГ запрацювала сучасна студія звукозапису і танцювальна зала

У Вищебулатецькій ЗОШ I-III ступенів, що у Засульській об’єднаній територіальній громаді, з початком нового навчального року запрацювала сучасна студія звукозапису і танцювальна зала.

Цього року до школи пішли 16 першокласників, всього навчається 141 учень. Впродовж канікул відбулося чимало змін: оновили класні кімнати і коридори, відремонтували їдальню і новий спортзал. У цей день відбулося відкриття танцювального класу та студії звукозапису.

Зі слів директора навчального закладу Валентини Плішенко,  учні матимуть чудові можливості для позакласних занять спортом та хореографією, а сучасна музична студія допоможе дітям розвивати вокал та записувати фонограми.

«Маю мрію щоби діти знайшли себе у творчості. Згодом організуємо курси саунд-дизайну, зробимо промоакцію, яка буде розповідати про такий вид діяльності», – говорить Микола Кочерга, керівник вокального гуртка «Вокальний спів» Вищебулатецької школи.

Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, вітаючи присутніх, зазначив, що оновлення сучасного освітнього середовища – вимога часу, тому ми направляємо всі зусилля для надання якісної освіти дітям громади і докладаємо максимум фінансових зусиль аби створити сприятливі умови для їх творчої реалізації.

«Приємно зазначити, що Вищебулатецька ЗОШ за результатами ЗНО 2019 року із 270 місця в області посіла 82-ге. Тож гарного старту і творчих злетів, дорогі педагоги, батьки та учні, нехай прийдешній навчальний рік ознаменується новими перемогами», – зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Засульської сільської ради Людмила Шевченко Людмила Шевченко.