Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському педуніверситеті відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти

Традиційна урочиста церемонія посвяти в першокурсники Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася напередодні Дня знань у Палаці дозвілля «Листопад». Привітати молодь з цією подією завітали батьки, родичі й викладацький колектив університету.

До короленківців із вітальними словами звернулися ректор і почесні гості, запрошені на дійство. У своїй промові очільник університету доктор філологічних наук, професор Микола Степаненко поздоровив студентів зі вступом в один із найстаріших закладів вищої освіти України та з початком навчального року.

Секретар Полтавської міськради та виконувач обов’язків міського голови Полтави Олександр Шамота розпочав вітальне слово зі згадки про свою посвяту у першокурсники у стінах педагогічного університету й побажав студентам незабутніх навчальних років, легких сесій і щоб кожен день був наповнений позитивом.  Начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Юрій Матвієнко зазначив, що віднині в короленківців розпочинаються найкращі роки життя: «Радітиму, якщо вам пощастить і ви будете працювати на розвиток освіти, бо ви обрали професію, яка формує державність України».

Традиційну клятву студента проголосила першокурсниця факультету філології та журналістики Валерія Мандрика. Під час дійства нагородили найкращих студентів ПНПУ імені В. Г. Короленка 2018–2019. Гості та учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих випускників нашого університету – майданівців й учасників бойових дій на Сході України.

Яскравою концертною програмою потішили публіку творчі колективи педагогічного: народний ансамбль сучасного балету «Марія», народний естрадно-музичний центр «Вікторія», народний ансамбль танцю «Весна» у творчій співпраці з факультетом технологій та дизайну і студенткою психолого-педагогічного факультету Юлією Твердохліб, народний ансамбль спортивного бального танцю «Грація» та команда з черлідингу.

поширити новину: