Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбувся street fest “Кращі товари Полтавщини”

З нагоди Дня підприємця, 9 вересня на Соборному майдані відбувся street fest «Кращі товари Полтавщини». Другий рік поспіль, в рамках комплексної Програми розвитку малого та середнього підприємництва області, на Полтавщині проводиться конкурс на Кращі товари Полтавщини.

Цьогоріч у Street fest взяли участь понад 60 товаровиробників.

“З метою широкої популяризації місцевих товаровиробників та представників крафтового виробництва (народні промисли) в рамках заходів до 250 річниці з дня народження Івана Котляревського ми вирішили провести street fest «Кращі товари Полтавщини», тобто презентаційна виставка-продаж”, – прокоментувала директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Галушки, сири, шоколад, зефір, прянощі – все це полтавці могли побачити на Соборному майдані.

Також гості могли придбати унікальні витвори майстрів народних промислів, які завжди стануть доречним подарунком близькій людині та гарною прикрасою оселі чи гардеробу. Для гарного настрою відвідувачів працювали яскраві фото зони.

На фестивалі були представлені вироби підприємців з об’єднаних територіальних громад області, які на своїх територіях розвивають та підтримують бізнес.

Street fest проводять для того, щоб полтавці та горсті міста могли ознайомитися з “Кращими товарами Полтавщини”.