Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбувся фестиваль єдиноборств «Чемпіони»: як це було

У програмі фестивалю були презентовані кращі спортивні організації міста, які спеціалізуються на єдиноборствах.

 

Одним з переможців торішньої міської програми «Бюджет участі» став проєкт президента Полтавської федерації тхеквондо Юрія Шавиро, який мав назву Фестиваль єдиноборств «Чемпіони».
На реальність його перевтілили 14 вересня недалеко біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де на спеціально споруджених для цього майданчиках учасники спортивних організацій міста показали свої набуті вміння та навички.

«Багато з вас вже виросли у великих чемпіонів, у декого все ще попереду, але кожний сьогодні робить великий крок вперед. І той факт, що ви всі об’єдналися для того, щоб виграти «Бюджет участі», це також ваша заслуга», – зазначив у своєму виступі секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Першими на імпровізований майданчик вийшли учасники місцевої “Школи чемпіонів» тхеквондо, якою керує автор проєкту.

«Дуже приємно, що саме сьогодні ми всі зібралися аби продемонструвати свої вміння та навички у різних бойових мистецтвах. Хочу подякувати всім, хто проголосував за наш проєкт», – зазначив Юрій Шавиро.

Окрім того у програмі фестивалю були виступи й іншіх спортивні організації Полтави, серед яких громадська організація «Центр спеціальної підготовки «Скіф», Всеукраїнська Федерація Айкідо Нагано рю у Полтавській області, спортивний Клуб «Легіон Полтава» (таїландський бокс), Федерацiя Джиу – джитсу (СК Комбат), Tansey-Dojo кіокушин карате, СК Гепард та Федерація греко-римської боротьби Полтави.