Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували фотоальбом поштівок із видами старого міста

У «літературній вітальні» Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського відбулась презентація видання «Привіт із Полтави» Євгенія Аничина.

Каталог «Привіт із Полтави. Ілюстрований каталог поштових карток з видами міста та околиць. Частина перша» є найбільш повним на сьогодні альбомом поштових карток старої Полтави. Ілюстрації повторюють поштові картки початку ХХ ст. в натуральному розмірі. На 140 сторінках розміщено 160 зображень видів старої Полтави та її мешканців.

Книгу видано у ТОВ «АСМІ» тиражем 300 примірників на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації за планом випуску соціально значущих видань.

Український видавець, колекціонер, меценат. директор ТОВ “АСМІ” Олексій Петренко привітав полтавців з виходом актуального не лише для колекціонерів, а для усіх, хто цікавится історією рідного краю, поділився планами видати другу частину каталогу. Автор книги, відомий краєзнавець і колекціонер Євгеній Аничин розповів присутнім про історію листівки, їх різновиди. показав рідкісні екземпляри з власної колекції.

У бібліотеці є три примірники презентованого видання, тож з ним може ознайомитись кожен охочий, повідомила завідувач відділу соціокультурної діяльності Юлія Крамарєва.