Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві готуються до фестивалю “Полтавське пиво – справжнє диво”

Протягом двох днів, 7 та 8 вересня, у Полтаві пройде фестиваль «Полтавське пиво – справжнє диво».

Співорганізатори заходу розповіли, заплановано умовно поділити територію парку на 2 локації: перша – це головна сцена та зони відпочинку для дорослих, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради. Друга ж – більш сімейна та для дітей. Тут заплановано проведення майстер-класів, конкурсів. Тут також будуть розміщені крафтові виробники.

Розпочне свою роботу фестиваль у суботу, 7 вересня, об 11 годині, офіційне ж відкриття відбудеться о 15:30. Другий фестивальний день розпочне свою роботу також об 11 годині.

Окрім того, під час засідання розповіли, що протягом заходу на сцені заплановані виступи міських та запрошених колективів, шоу мильних бульбашок, піротехнічне шоу, дискотека та розіграш цінних подарунків від організаторів.

Заступник міського голови з соціальних та економічних питань Тетяна Юрченко зазначила:

“Якою я бачу мету цього фестивалю? Створити позитивний настрій полтавцям і водночас надати можливість підприємцям креативно прорекламувати свою продукцію. Це своєрідне продовження «Сіті-фесту» з його основною ідеєю оновлення підходів до традиційних розважальних заходів у Полтаві”

поширити новину: