Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Полтаві дослідили, як виховуються чемпіонські якості танцівників

Всесвітньо відомі тренери з бального танцю, зірки танцювального спорту в латиноамериканській і європейській програмі та 60 учасників з різних областей України зібралися у Полтаві, щоб взяти участь у Творчий резиденції «Танцюючі дослідники».

Наприкінці серпня у Полтаві відбулась Творча резиденція «Танцюючі дослідники» Dance Explorers. Захід такого масштабу проходив в Україні вперше, він охопив 3 міста та більше 300 танцівників з 8 країн світу. 20 тренерів міжнародного рівню поділилися з учасниками різного віку, хореографічного стажу і рівню досвідом у бальному і класичному танці та сучасному балеті.

В Полтаві досліджували бальний танець, європейську та латиноамериканську програму. Танцювальний табір, який мав назву Dance Explorers: Ballroom Dance Camp провели 18-22 серпня на базі студії Gross-M Center. Особливістю кемпу була участь у ньому справжніх зірок танцювального спорту в латиноамериканській програмі, чемпіонів Blackpool Dance Festival у аматорах та багаторазових призерів і фіналістів міжнародних змагань у професіоналах, одних з найкращих латиністів світу – Юрія та Ягоди Батагель (Jurij and Jagoda Batagelj) (Словенія).

Чому для проведення заходу обрали Полтаву? Саме тут живуть і викладають тренери, яких сміливо можна назвати гордістю танцювального спорту країни, Дмитро Росенко –– чемпіон України, призер Чемпіонату Європи серед професіоналів по латиноамериканському секвею та Валентин Васiн –– фіналіст чемпіонату України, призер багатьох міжнародних змагань в європейській програмі. Ще одною зіркою тренерського складу став один з організаторів Dance Explorers –– спортсмен, хореограф, учасник восьмого сезону шоу “Танцюють всі”, Чемпіон України, півфіналіст The Europa Imperial Championships з латиноамериканської програми – Дмитро Позовний.

Цих українських педагогів поєднує велика любов до дітей, власні високі досягнення та вражаючі успіхи їх підопічних, серед яких вже є фіналісти, півфіналісти та призери Open World Championship Disney, European Championship, Blackpool Dance Festival та інших міжнародних і всеукраїнських змагань. Під час заходу особливу увагу приділили темі виховання наймолодших танцівників, ювеналів та юніорів, досліджували методи викладання, які виховують в дітях чемпіонські якості. Тренери щедро ділилися своїм фундаментальним досвідом, розповідали про натуральні принципи руху та спілкування у парі, які приводять до перемог.

Окрім безпосередньо танцювальних сесій організатори подбали про фізичну підготовку дітей після літніх канікул. У цьому молодим танцівникам допомогла Євгенія Вовкодав –– одна з найкращих тренерів Полтави, фахівець в галузі фізичного виховання, сертифікований тренер у напрямку TRX, Functional і PortDeBras. Ще однією цікавинкою програми була танцювальна практика під живу музику у супроводі запрошеного джаз-бенду «Jazz Parnas».

Проект реалізовано Громадською організацією «Культурно-мистецька агенція «Брама» за підтримки Українського культурного фонду.

Система Orphus