Ви тут:
Суспільство Україна 

У Львові стартує всеукраїнський фестиваль християнської молоді

15 вересня, у Львові стартує 4 всеукраїнський фестиваль християнської молоді «Вітер На-Дії». У його програмі десятки подій і сотня спікерів різних професій і конфесій, повідомляє РІСУ

Програма налічує понад 60 подій і 100 спікерів. Фестиваль розпочнеться Архиєрейською Літургією, яку очолить Митрополит Філадельфійський Владика Борис (Ґудзяк), президент Українського Католицького Університету. А завершиться концертом гурту «Антитіла».

У переліку подій під час фестивалю — благодійні виставки, презентації книжок, дискусії, а також інтелектуальний, духовний майданчики, дискусії про бізнес, освіту, мистецтво, сучасну молодь, майстер-класи з дизайну, іконопису, фінансової грамотності, зустрічі з блогерами, музикантами, журналістами, а також місце для молитви та сповіді, денна та вечірня сцена. Учасники інтелектувального майданчика зстрінуттся з організаторами проетку “Українска пісня”, обговорять соцмережі як простір для Євангелізації та ін. 

Цього року «Вітер На-Дії» матиме широкий міжконфесійний формат. У програмі анонсовані спікери з УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, а також протестантських спільнот. Окрім того, серед гостей Фестивалю є представники сфери освіти, підприємці, відомі блогери, а також музиканти, творці успішних стартапів, громадські діячі.