Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці визначили 300 місць для складування опалого листя

З метою проведення заходів з вивезення опалого листя та ліквідації стихійних звалищ у період масового листопаду та підготовки міського господарства до зими з 16 вересня 2019 року у Кременчуці оголошено осінній трьохмісячник чистоти.

Як зазначили у Кременчуцькій міській раді, комунальні підприємства активно включилися в роботу з наведення у місті ладу та прибирання закріплених за ними територій. Найбільше роботи восени у КАТП-1628, яка має забезпечити своєчас­не вивезення опалого листя з території об’єктів комунальної власності тери­торіальної громади міста. За інформацією начальника цеху експлуатації КАТП-1628 Ірини Борисенко, у Кременчуці визначено 300 місць для складування опалого листя, їх погоджено з управляючими компаніями. Наразі комунальники встановлюють на них таблички.

Ірини Борисенко наголошує, що в місцях складування листя заборонено залишати інше сміття, зокрема: побутове та будівельне. Відповідно до графіків працівники КАТП-1628 здійснюватимуть вивезення листя з прибудинкових територій.

поширити новину: