Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ремонтують асфальтне покриття на вулиці Герасимовича

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, в рамках гарантійних зобов’язань підрядної організації, яка виконувала роботи з капітального ремонту вул. Академіка Герасимовича, наразі усуваються дефекти шляхом ліквідації колійності, просадок, напливів та інших деформацій дорожнього покриття.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Головний інженер «Полтавабудсервіс Плюс» В’ячеслав Іващенко зазначає, що нове асфальтне покриття цієї дороги руйнується через високі температури зовнішнього повітря та постійний рух вулицею Герасимовича перевантажених фур, які йдуть з підприємств міста. Він наголошує, що ці недоліки наразі усуваються у рамках договірних відносин з замовниками виконання робіт.

Варто зазначити, що питання руйнування міських доріг перевантаженим автотранспортом вчора піднімалося на засіданні тимчасової депутатської комісії з контролю руху великовантажного та великогабаритного автомобільного транспорту по місту Кременчуку Полтавської області. Вулиця Герасимовича – не єдина у Кременчуці, яка страждає від недотримання вимог чинного законодавства підприємствами та водіями великовантажного транспорту, які здійснюють перевезення товарів автошляхами міста та України.