Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці підбили підсумки оздоровчого сезону

За інформацією департаменту освіти Кременчуцького міськвиконкому, яку було озвучено на засіданні міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року в Кременчуці, влітку цього року у 26 пришкільних та 10 профільних таборах відпочинку з денним перебування дітей було оздоровлено 2731 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, з них 669 дітей пільгових категорій.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, на ці цілі з міського бюджету було виділено більше 4,7 млн. грн. За 14 днів перебування у таборі батьківська доплата складала 490 грн.

Для малечі, що перебувала у таборах, були організовані цікаві екскурсі Кременчуцької міської художньої галереї, на підприємства міста, вистави та розважальні програми в Міському палаці культури, проводилися різноманітні майстер-класи, серед них захід «Безпека на дорогах» від патрульної поліції та багато інших.

З 12 по 21 липня 24 учні з числа сімей учасників АТО мали можливість відпочити в Польщі за сприяння Почесного Консула України в місті Бидгощ Кшиштофа Сікори.