Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій ЗОШ №26 відкрили клас робототехніки

Завдяки соціально-відповідальному бізнесу у загальноосвітній школі № 26 з’явилося вісім комплектів роботехніки для проведення факультативних занять з роботехніки. Чотири з них сьогодні передали навчальному закладу міський голова Віталій Малецький разом з директором ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» В’ячеславом Яворським, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Завдяки цьому подарунку школярі зможуть самі складати, констроювати, моделювати та програмувати роботів. Діти не лише отримають надзвичайні знання і досліджуватимуть наукові секрети, а пізнаватимуть основи робототехніки та IT-технологій, навчаться застосовувати свої знання на практичних заняттях. Можливо навіть визначаться з майбутньою професією. Вони зможуть реалізувати власні проекти, втілювати їх в життя, розвивати креативне мислення.

Віталій Малецький подякував В’ячеславу Яворському за допомогу, яку він надає загальноосвітній школі № 26. Він зазначив, що підприємство зацікавлене в високопрофесійних кадрах, в тому, щоб готувати спеціалістів ще зі шкільної парти, аби вони вчилися, мали знання, певний практичний досвід роботи з такою технікою і приходили на завод працювати. Керівник міста наголосив, що звичайно, цих дітей ще чекає професійна освіта, вища освіта, але коли навички будуть закладатися вже з такого віку, то їм набагато легше буде опановувати і програмне забезпечення, і ті технологічні установки, які є на підприємстві.