Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У ГУ ДПС Прлтавщини повідомляють про зміну форми та правил представлення звіту про контрольовані операції

Наказом Міністерства фінансів України від 10.06.2019 р. № 242 затверджені зміни до Звіту про контрольовані операції та Порядку його складання. Наказ набрав чинності з 9 серпня 2019 року.

Зокрема, у таблиці “Загальні відомості про контрольовані операції” з’явився новий рядок для підведення підсумків загальної суми контрольованих операцій з контрагентом.

Внесені зміни й до Порядку заповнення Звіту. Так, при здійсненні господарських операцій (у т. ч. внутрішньогосподарських розрахунків) між нерезидентом і його постійним представництвом в Україні потрібно вказувати повну назву нерезидента.

 У графах 14 і 15 додатків до Звіту слід записувати дату проведення відповідної господарської операції (внутрішньогосподарських розрахунків), зокрема дату отримання фінансування поточної діяльності постійного представництва.

У разі заповнення рядка “Код ознаки пов’язаності особи” разом з додатком необхідно надати інформацію, заповнену по встановленій формі (окрім кодів 512 – 515 і 517 – 518). В інформації про зв’язаність осіб слід вказувати номер додатка, до якого вона надається.

Якщо контрольована операція здійснюється без контракту (договору), то в графах 7 і 8 додатків до Звіту вказуються реквізити документу, на підставі якого проводилася контрольована операція.

Якщо нерезидент фінансує поточну діяльність постійного представництва в Україні в грошовій формі, в графі 16 додатку до Звіту проставляється ” 0″. Якщо таке фінансування в грошовій формі є предметом контрольованої операції, в графі 17 додатку до Звіту необхідно вказати суму фінансування у валюті операції.

Також наказом Мінфіну від 10.06.2019 р. № 242 внесені зміни у форму Інформації про пов’язаних осіб і в кодування ознак зв’язаності осіб.

ГУ ДПС у Полтавській області

поширити новину: