Ви тут:
Суспільство Україна 

Триває фотоконкурс пам’яток культурної спадщини України “Вікі любить пам’ятки 2019”

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки 2019» – українська частина міжнародного конкурсу фотографій пам’яток культури Wiki Loves Monuments.

Його мета – зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах, повідомляє Міністерство культури України.

До участі у конкурсі запрошуються всі охочі – і любителі, і професіонали. Для цього потрібно зареєструватися у Вікісховищі – одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку із конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 по 30 вересня. Фотографії можуть бути зроблені будь-коли: як під час конкурсу, так і до нього; головне, щоб учасники подавали на конкурс лише власні роботи.

Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу в цілому, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток та переможцями спеціальних номінацій. Окремо відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті http://wikilovesmonuments.org.ua/participation/