Ви тут:
Анонс Оголошення Суспільство 

Ток-шоу «Роман з Ольгою» стартує на «Інтері» 17 вересня

Прем’єра нового ток-шоу про стосунки чоловіків і жінок «Роман з Ольгою» відбудеться на «Інтері» 17 вересня. Новий проект з ведучими Ольгою Фреймут та Романом Кадеміним буде виходити на телеканалі з вівторка по п’ятницю о 16:00. У кожному випуску – обговорення ситуації з чоловічої та жіночої позицій. Багато з нас і наших близьких такі ситуації переживають в тій чи іншій мірі. Багато незручних тем люди часто обговорюють «за спиною», в проекті «Роман з Ольгою» ми ніколи так не будемо робити – ми будемо все говорити, дивлячись в очі героям.

Як відреагує чоловік, якщо дружина повідомить йому, що влаштувалася на роботу … сурогатною мамою? Що робити закоханій парі, якщо мама дівчини категорично не сприймає майбутнього зятя через татуювання по всьому тілу і на обличчі хлопця? Щоб докопатися до істини, ведучі нового ток-шоу – Ольга Фреймут і Роман Кадемін – будуть вникати в найменші деталі кожної історії. Також допоможуть героям розібратися в ситуації авторитетні експерти: психологи, юристи, сексологи, генетики, репродуктологи, тренери та інші профільні фахівці.

Назву проекту можна прочитати по-різному, але в його основі – імена ведучих. «Ми перебрали багато різних ідей, – згадує Роман Кадемін. – У мене був варіант «Ти і я», наприклад. Але коли на нараді головний редактор телеканалу «Інтер» Антон Нікітін виголосив «Роман з Ольгою», стало ясно, що це – 100% потрапляння. А ще – знак, що для мене цей проект вже точно не випадковий».

Роман і Ольга ніколи до цього не зустрічалися на знімальному майданчику. Вони – представники двох кардинально відмінних поглядів на життя. Крім того, вони володіють різним професійним бекграундом і життєвим досвідом. Роман виріс в Запорізькій області, Ольга – у Львівській. Роман – спортсмен, відомий журналіст і телеведучий, який говорить на одній мові з найбільш титулованими боксерами, футболістами, атлетами світу. Ольга – модель, письменниця, популярна ведуча розважальних телепроектів, а ще – строгий інспектор, гроза закладів сфери обслуговування. Зіткнення їх точок зору в студії проекту неминуче! Але ж саме в суперечці народжується істина.

«Рома – це відкриття для мене, – зізнається Ольга Фреймут. – Він прийшов із серйозної журналістики. Він дуже глибока людина, не поверхнева, відповідальна, яка вміє працювати в прямому ефірі. А ведучі прямого ефіру – це інша категорія. Вони організовані, чіткі, ведучі-спортсмени по суті. А я все сприймаю емоційно і не розумію іноді: ну як можна так реагувати, коли приходять пари, у яких різниця у віці 30 років, або сурогатна мама, яка заробляє гроші своїм материнством? А Роман – чоловік, він стримується, бо є амбасадором усіх чоловіків України. Напевно, таким і має бути ведучий  цього ток-шоу. Вчусь у нього зібраності, і… мені подобається цей симбіоз! Я думаю, що глядач теж оцінить наш дует».

Герої програми – люди, які живуть поруч з нами і які зважилися розповісти про свою проблему. Наприклад, як живеться парі з різницею у віці понад 30 років? До яких проблем в сім’ї призводить маніакальне бажання подружжя схуднути? Чим може бути небезпечно знайомство в Інтернеті? І які підводні камені шлюбу з іноземцем?

«У новому ток-шоу «Роман з Ольгою» ми дотримуємося принципу, якому завжди дотримуємося на «Інтері», у всіх наших ток-шоу: у нас немає акторів, – каже Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group і автор ідеї проекту. – Це все реальні люди, реальні історії, тому, безумовно, ми нікого не будемо судити. Ці люди хочуть проговорити публічно ті чи інші свої ситуації, розібратися в них. Буде коректне, але, очевидно, емоційне обговорення самих різних життєвих історій. Зараз багатьом не вистачає спілкування. Хоча часто досить просто поговорити – і конфлікти знімаються. Навіть якщо не виникає повного прийняття ситуації, то хоча б приходить розуміння».

Героям потрібно бути готовими до будь-яких несподіванок: журналісти програми обов’язково перевіряють всі факти, а в деяких випадках – проводять власне серйозне розслідування обставин, про які розповідають герої. «Ми не плануємо створювати тепличні умови гостям, які прийдуть в нашу студію, – каже ведучий програми Роман Кадемін. – Нам важливо розібратися: а чому так сталося, чому ми сьогодні говоримо про цю історію? Ми хочемо достукатися до людей, зрозуміти, що ними рухало, як вони опинилися в цій ситуації? Це вийшло несвідомо або ж вони спеціально до неї йшли? І знайти якесь рішення цієї ситуації».

Так, журналісти програми з’ясували, як насправді поводиться під час відсутності дружини чоловік, якого вона підозрювала в можливому флірті з клієнтками. І дізналися про те, що приховує від коханої жінки чоловік, який заявив, що ніколи не захоче дітей. У процесі підготовки до зйомок ток-шоу готуються сюжети, які допомагають розкрити тему з іншого боку, подивитися на проблему під іншим кутом.

 

Не пропустіть прем’єру нового ток-шоу про стосунки чоловіків і жінок «Роман з Ольгою» 17 вересня о 16:00 на телеканалі «Інтер».