Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Таких ще не було: на Полтавщині встановлять 10 мультифункціональних майданчиків

Відразу десять мультифункціональних спортивних майданчики планують цьогоріч збудувати на території Полтавщини за кошти обласного бюджету. Це будуть місця, які можна використовувати для гри у волейбол, баскетбол та великий теніс.

Про стан підготовки місць під ці майданчики говорили на комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

“Ми заклали у бюджет цього року придбання, монтаж та доставку обладнання мультифункціональних майданчиків. Це для нас новинка. Тут буде можливість грати у волейбол, баскетбол та великий теніс. Тендер уже відбувся. Проте не всі ще готові прийняти покриття та обладнання. Ми можемо привозити матеріали, але питання: куди?”, – зауважив начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександр Буцький.

Мультифункціональні майданчики збираються поставити у селі Новоселівка Полтавського району; у Полтаві по вул. Головка, 20; у Миргороді по вул. Івана Білика; у Лохвиці по вул. Героїв України; у Глобинському районі в селі Погреби; у Зінькові по вул. Першотравнева; у Чутівському районі в селі Нова Кочубеївка та три у Кременчуці.

Найнижча готовність щодо спорудження майданчика у Зінькові.

“Для Зінькова це просто мрія мати такий майданчик. Якщо ж вони й досі не готові, то я б не давав кошти. І не важливо це Миргород, Глобино чи Пирятин”, – сказав заступник голови комісії Іван Близнюк.

Також члени комісії розглянули питання про звіт керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до галузі сім’ї, молоді та спорту та є у спільній власності територіальних громад Полтавщини та погодили питання виділення додаткових коштів для комунальних закладів, підпорядкованих Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Взяли до відома депутати і лист Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щодо погодження придбання легкового автомобіля для Полтавського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Це авто планують використовувати для виїздів що стосуються насильства у сім’ї.

Крім цього, на комісії вирішили перерозподілити понад 7 млн грн, які залишилися в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації за підсумками проведення закупівель спортивних майданчиків.

Система Orphus