Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студенти Лубен взяли участь у квесті до дня міста

Лубенський краєзнавчий музей імені Гната Стеллецького запросив на історичний квест «Лубни тисячолітні» студентів Лубенського фінансово-економічного коледжу, Лубенського медичного училища та учнів професійного ліцею. Команди навчальних закладів взяли участь у різноманітних конкурсах, які проходили в історичній частині міста.

Біля старовинних будівель, які є окрасою Лубен, їх зустрічали майстри квесту бібліотекар міської бібліотеки для дітей Галина Кравчук, молодший науковий співробітник музею Тетяна Сафронова та волонтери: Ольга Шевельова, Наталя Ковп та Юлія Пода. Хлопці та дівчата демонстрували ерудицію, кмітливість та неабиякі знання історії Лубен.

Переможцями змагань стала команда учнів професійного ліцею, яка отримала сертифікат на безкоштовне відвідування та екскурсійне обслуговування від директора Лубенського краєзнавчого музею Віктора Верещаки. По закінченню квесту учасників гостинно запросив коворкінг WaйFaйна, де вони із задоволенням поласували смачною піцою від спонсора заходу ресторану «Мафія».