Ви тут:
Суспільство Україна 

США виділить Україні $250 млн військової допомоги, навіть якщо Трамп буде проти, – сенатори

Американський конгрес ухвалить рішення про виділення $250 млн військової допомоги Україні, навіть якщо президент Дональд Трамп буде блокувати її

Про це заявили сенатори Конгресу США Рон Джонсон та Кріс Мерфі, з посиланням на Reuters пише Еспресо.

“Якщо він вирішить не виділяти ці гроші, я справді впевнений, що на двопартійній основі Конгрес перепризначить їх”, – заявив журналістам республіканський сенатор Рон Джонсон.

Минулого місяця представники адміністрації Трампа заявили, що Білий дім переглядає, чи потрібно виділення $250 млн військової допомоги Україні, хоча це вже було затверджено Конгресом у законі, який підписав президент.

Джонсон заявив, що говорив з Трампом про допомогу безпосередньо перед поїздкою до України, і Трамп сказав йому, що він стурбований питанням того, чи повинні європейські країни, а не США, надавати кошти Україні, оскільки країна знаходиться у їхньому “задньому дворі”.

Сенатор Мерфі заявив, що на зустрічах з українськими чиновниками було зрозуміло, що вони не мають повного розуміння того, чому ці гроші можуть утримуватися. За його словами, українці піднімали це питання на кожній зустрічі з американськими депутатами.

Два сенатори заявили, що намагалися запевнити українців, що Конгрес підтримує Україну, оскільки вона стикається з російською агресією.

“Незалежно від того, що робить президент, Конгрес Сполучених Штатів з вами, і ми підтримуємо мужність українського народу”, – сказав Джонсон.