Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Справжня осінь: відзавтра в Україну прийдуть дощі та холод

Потужний циклон на півночі завтра махатиме хвостами атмосферних фронтів, зумовлюючи там же, на півночі, дощі та сильний втіер. Навіть сніг вже з’явиться, наприклад, у Норвегії. Домахається одним фронтом цей циклон і до нас. Пише на своїй сторінці у соцмережі синоптик Наталка Діденко.

Завтра в Україні невеликі дощі пройдуть в західних областях, центральних, місцями на Півдні (окрім Криму та півдня Одещини) та на Сході. Північна частина України у вівторок опиниться у сухому повітрі, хіба що вздовж північного кордону щось трохи покапає.

Температура повітря знизиться, вдень очікується +13+18 градусів, тепліше, традиційно, на Півдні та південному сході, +19+25 градусів. Холодніше відчутно стає у нічні години: найближчої ночі передбачається +6+12 градусів, на Півдні до +15 градусів.

Вітер – з північного заходу, заходу, помірний, часом до сильного.

Надалі прохолодна погода в Україні домінуватиме, проходитимуть дощі, вітер переважатиме рвучкий чи й сильний, у другій половині тижня вночі на Півночі, північному сході та Заході, якщо будуть прояснення, ймовірні невеликі заморозки.

– Хто мандруватиме Карпатами – точно беріть пуховики. Як бачите, погода буде така собі, на любителя. Але теорію відносності ще ніхто не спростовував – поговоримо про це в кінці листопада-на початку грудня. Бо поки що все одно – ще тепла чорнобривцева осінь, – підсумувала Наталка Діденко.