Ви тут:
здоров’я Суспільство Цікавинки 

Скільки меду можна з’їдати протягом дня, – розповіли лікарі

Про користь меду знають багато людей, проте лікарі зазначили, що властивості цього продукту перебільшені. Фахівці також розповіли, скільки цих ласощів можна з’їдати протягом дня, щоб не побоюватися наслідків для фігури та здоров’я.

Максимальне число ложок цього смаколика на день не має перевищувати дві, а ще краще з’їдати їх до обіду. Перевищення цієї норми негайно позначиться на фігурі людини, оскільки цей продукт дуже калорійний, повідомляє pogliad.ua.

Незважаючи на те, що мед містить антиоксиданти, вітаміни і фруктозу, його корисні властивості для людини переоцінені, зазначають лікарі. При виборі цих ласощів краще віддавати перевагу тому, що є в сотах, адже вони є гарантією якості, свіжості і натуральності. Додавання продукту в чай при застуді є марним, адже при потраплянні у гарячу воду він втрачає всі свої властивості. Лікарі зазначили, що міф сформувався через те, що колись ця їжа була одним з небагатьох ласощів, тому її давали хворим для підняття настрою.

Також не можна поєднувати мед з алкоголем, а регулярне вживання меду призведе до цирозу печінки. Протипоказань у продукту небагато: ожиріння та алергія.