Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Сімейна мелодрама “Поліанна”: полтавців запрошують на виставу дитячо-юнацької театральної студії «Ну і дітки»

«ПОЛІАННА» – мелодрама для всієї сім’ї на 2 дії без антракту. За її основу взятий роман-бестселер американської письменниці Елеонор Портер, опублікований в 1913 році, став класикою дитячої літератури.

Поліанна – ім’я дівчинки-сироти, яку через «почуття обов’язку» взяла до себе сувора тітка. Поліанна має незвичайний дар – бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив та жити своєю «грою у радість». Щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: «Завжди радіти».

Переглянути її полтавців запрошують у соцмережах.

“Вистава легка, добра і зворушлива. Корисна і дітям, і дорослим. Адже спонукає переосмислити своє ставлення до життя, до сприйняття світу”, – йдеться у повідомленні.

На ХІІ Всеукраїнському фестивалі «Театральна легенда – 2019» імені М.Д.Силаєва у м. Краматорськ вистава здобула нагороди: «Краща сценографія», «Краща режисура», «Краща жіноча роль» (виконавиця ролі Поліанни Юлія Дзюбан), «Краща жіноча роль другого плану» (виконавиця ролі Міс Полі Анна Зелененко), диплом «За акторську роботу» (виконавиця ролі Служниці Ненсі Єва Кононенко), спеціальний приз Фотостудії «Дежавю», Спеціальна премія Клубу підприємців Краматорська «ТеаТроянда» «За створення яскравого сценічного образу.

Тривалість вистави 1 година 45 хвилин.
Рекомендована для перегляду від 12 років.
Вартість квитка: 30-40 грн.
Довідки за тел. 56-23-66

Довідково.

Зразковий художній колектив дитячо-юнацька театральна студія «НУ І ДІТКИ» черпає свої витоки з досить відомого у Полтаві Театру юнацької творчості імені Е.Л.Шапіро-Болотної (ТЮТу), що 50 років працював при Палаці дитячої та юнацької творчості (Палаці піонерів). Учениця його засновниці Емілії Львівни Шапіро-Болотної Лада Юріївна Лабзова керувала ТЮТом з 1991 року.

З переходом у грудні 2003 року до Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя, колектив реорганізовано і перейменовано у дитячо-юнацьку театральну студію «Ну і дітки».

До театру прийшов добре сформований творчий колектив зі своїми традиціями, принципами роботи і програмою навчання. В нових умовах на професійній сцені діти і молодь отримали можливість значно підвищити рівень своєї майстерності і розширити жанровий і тематичний діапазон вистав. Цікаві, гідного рівня виконання, постановки студії увійшли до репертуару театру і заволоділи симпатіями юного глядача. Студія мала самостійні постановки, спільні вистави за участю професійних акторів, кращі студійці залучалися до роботи у виставах театру.

У грудні 2012 року розпочинається новий історичний етап колективу – перехід до Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Про високий художній рівень створених студією вистав і майстерність юних акторів свідчать відгуки глядачів, матеріали преси, телепередачі про студію на ТРК «Лтава» («Ти – молодий», «Сни від Карлсончика», «Відверто про…») та численні перемоги на конкурсах міжнародного та всеукраїнського значення.