Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сьогодні Пирятин святкує День міста

Сьогодні, 18 вересня, Пирятин святкує День міста. З нагоди свята у Пирятині біля Меморіалу Слави відбувся мітинг присвячений 76-й річниці визволення Пирятинщини від нацистів. Традиційно мітинг розпочався з покладання квітів до обеліску Слави та виконання Державного Гімну України.

У заході взяли участь керівництво міста та району, учнівська молодь, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, пересічні жителі міста. Світлу пам’ять загиблих у боях за визволення рідного краю, присутні вшанували хвилиною мовчання.

З Днем визволення рідного краю присутніх привітали заступник міського голови Ігор Шикеринець, голова райдержадміністрації Олег Куча, голова районної ради Сергій Пазюк та голова районної організації ветеранів війни, праці та військової служби Богдан Дубецький.

Проникливу композицію „Доля України“ виконала Анастасія Степануха. Захід подовжився виступом народного самодіяльного хорового колективу клубу „Ветеран“.

Також вітання з нагоди свята від міського голови Пирятина Олексія Рябоконя оприлюднили на сайті Пирятинської міськради.
Щиро вітаю вас з Днем міста та з 76-ю річницею визволення Пирятина від нацистських загарбників! Цього року ми святкуємо 865-у річницю з часу заснування древнього міста над Удаєм. У цей день кожен відчуває себе частиною великої пирятинської родини, бо Пирятин – наш спільний дім, найрідніший та найдорожчий куточок на землі, маленька Батьківщина, яка займає особливе місце у серцях кожного з нас.

Сьогодні Пирятин – центр спроможної об’єднаної громади, який продовжує впевнено розвиватися, бере активну участь у заходах і проєктах. Всі досягнення, надбання та здобутки, якими багате наше місто, складаються з щоденної наполегливої праці, досвіду, знань і талантів всіх наших мешканців у різних сферах життєдіяльності.

Дякую всім пирятинцям, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, тим хто пройшов війну та голод, але не втратили віри, залишилися патріотами малої Батьківщини та змогли відбудувати Пирятин.

Дорогі земляки, прийміть щирі вітання з нагоди свята – Дня міста Пирятин! Бажаю міцного здоров’я, достатку, злагоди, мудрості і натхнення у справах, нових звершень на благо нашої громади.

Міський голова                                                    Олексій Рябоконь