Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сьогодні купальний сезон у Кременчуці завершується

Цього року купальний сезон у Кременчуці тривав з 1 червня по 15 вересня. Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Напередодні купального сезону працівники КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» провели обстеження акваторії водойм у традиційних місцях відпочинку жителів та очистили їх від сторонніх предметів. Під час купального сезону також проводилися роботи з очищення від водоростей територій центрального міського пляжу та пляжу на намитій косі.

За словами керівника КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» Василя Білоуса, у Кременчуці влітку 2019 року рятувальні пости працювали на Центральному міському та у парку Воїнів Інтернаціоналістів, а також на 6 стихійних місцях відпочинку кременчужан біля водойм – на намитій косі набережної парку культури та відпочинку «Придніпровський», в районі човнової станції на Демурівці, зупинка біля ресторану «Афіни» та бару «Поплавок», а також на р. Сухий Кагамлик біля спортивного комплексу «Спортлайф», на вул. Керченській в районі 4-ї поліклініки та на вул. Героїв Крут. Завдяки цьому працівникам КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» вдалося врятувати від загибелі на воді 17 людей. На жаль, сумна статистика свідчить про те, що 9 людей потонули. За словами Василя Білоуса, п’ятеро ще на початку весни, коли посеред Дніпра перекинувся човен, а 4 – під час купального сезону.

З понеділка рятувальні пости вже не працюватимуть. Тож кременчужани та гості міста, які, враховуючи те, що погода дозволяє, відпочиватимуть біля води, мають бути дуже обережними.