Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники закликають дбати про особисту та психологічну безпеку на виробництві та в побуті

13 вересня рятувальники Кременчука провели навчально-профілактичний захід для працівників ПП ВТК „Лукас” в якому прийняли участь біля 60 осіб. Він був спрямований на пропаганду безпечної поведінки серед працівників підприємства ПП „Лукас”, підвищення рівня стресостійкості та обізнаності з метою попередження травмування та загибелі людей, повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області.

„Наше пріоритетне завдання – недопущення виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій!”, – наголосила головний інспектор Кременчуцького МРУ Ірина Сушко, познайомивши із статистичними даними загибелі людей на водоймах та прикладами боротьби з наслідками пожеж у Полтавській області та м. Кременчуці. Присутні були ознайомлені з першочерговими діями при виявленні загорання майна, загоряння людини та правилами користування вогнегасником. Особливий акцент зроблений на небезпеці виникнення пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності. Інспектор розповсюдила листівки – пам’ятки на протипожежну тематику.

Психолог Головного управління Тетяна Ватульова ознайомила з правилами поведінки в натовпі, розповіла про профілактику паніки. Присутні дізналися про переваги використання принципів першої психологічної допомоги: „ДИВИТИСЯ – СЛУХАТИ – ОБ’ЄДНУВАТИ”, які можуть забезпечити якісну психологічну допомогу постраждалому при аваріях та надзвичайних ситуаціях. Наголосила на безпеці помічника, адже надання першої психологічної допомоги починається і закінчується турботою про безпеку помічників.