Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська ОТГ заощаджує: скоротили споживання газу та електроенергії

За перше півріччя 2019 року в порівнянні із аналогічним періодом минулого року у Пирятині досягли економії в розмірі 328 МВт*год. З них по тепловій енергії споживання скоротилося на 9%, природнього газу на 12%, електричної енергії на 11%.

Про це говорили на робочій нараді з питань енергоефективності та енергозбереження в Пирятинській громаді. У заході взяли участь заступники міського голови, керівники та спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, керівники освітніх закладів міста.

“Головний спеціаліст управління комунальною власністю виконкому міської ради Руслан Биков проінформував присутніх про впровадження енергозберігаючих заходів та забезпечення ефективного використання енергоресурсів на об’єктах комунальної власності. Проаналізовано результати впроваджених енергоефективних заходів та визначено подальші кроки в сфері енергозбереження для отримання кращих показників економії ресурсів, що дозволить заощаджувати кошти бюджету ОТГ”, – йдеться у повідомленні Пирятинської міськради.