Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

ПриватБанк пропонує жителям Полтавщини отримати персональні бонуси

16 активних акцій “Персональний Бонус Плюс” проводить сьогодні ПриватБанк для жителів Полтавщини. Клієнти ПриватБанку, які зареєструвалися на сайті акцій Бонус Плюс, мають можливість отримувати персональні знижки до 20% у торгово-сервісній мережі партнерів ПриватБанку.

Стати учасником акцій і отримувати більше бонусів дуже просто. Слід лише мати картку ПриватБанку та обрати потрібну пропозицію на сайті. Зареєструватися в акції також можна у власному кабінеті в Приват24 чи в мобільному додатку “Бонус Плюс” (теж у розділі “Акції”).

Підприємства торговельно-сервісної мережі – магазини, ресторани, кафе, служби таксі тощо,  які долучились до унікальної програми ПриватБанку “Персональний Бонус Плюс” можуть на свій розгляд надавати персональний розмір Бонус Плюс в певні дні тижня, навіть в певні години та на обраний ними термін. Наприклад, 10% знижки можна отримати у кафе “PIZZA LIKE”, що по вул.Перспективній, 2 у Полтаві, якщо купувати смаколики понеділка по четвер з 11:00 – 15:00,  акція триватиме до 22 листопада цього року.

Будь-яка торгова точка може підключитися до мережі “Бонус Плюс” за декілька хвилин просто на сайті програми і керувати своїми акціями та комунікаціями з клієнтами через Інтернет у персональному кабінеті магазину. Підключення до програми дає можливість оперативно налаштовувати розміри бонусів, проводити акції та повідомляти клієнтам про спецпропозиції з використанням систем масових комунікацій.  

“Сьогодні на бонусних рахунках полтавців – клієнтів банку вже понад 23 млн гривень. Ці гроші клієнти можуть витратити саме у тих торгових точках, які є нашими партнерами. А їх сьогодні понад 1300. Крім того, такі програми збільшують і кількість лояльних клієнтів, – розповідає Тетяна Зайцева, керівник Напрямку розвитку програм лояльності Полтавської філії ПриватБанку. – Ми надаємо можливість нашим підприємцям планувати акції та програми лояльності для окремих, визначених ними самими категорій клієнтів, будувати систему прямих комунікацій зі споживачами без додаткових затрат для торгової точки”. 

Аби отримати власну програму лояльності, господарям закладу не потрібно витрачатись ні на картки для знижок, ні на відповідні програми тощо,  про все подбає ПриватБанк. До речі, у акції приймають участь – отримують персональний підвищений Бонус, лише ті клієнти, які зареєструвалися на сайті. Усі інші клієнти, навіть якщо вони мають карти ПриватБанку отримують стандартну знижку, стандартний розмір Бонус Плюс. 

“Бонус Плюс” – це загальнонаціональна програма лояльності для торгових точок, які приймають до оплати пластикові картки. У разі оплати картками ПриватБанку торгові точки повертають клієнтові частину вартості покупки у вигляді грошових бонусів на спеціальний рахунок “Бонус Плюс” його картки. Накопичені бонуси можна витратити в будь-яких торгових точках та сервісних підприємствах, а також в інтернет-магазинах, які беруть участь у програмі.

Інформацію про партнерів програми, можна знайти не тільки на сайті , але і в мобільному додатку “Бонус Плюс”, який дуже просто завантажити через AppStore або Google Рlay. Мобільний додаток завжди під рукою і допоможе швидко знайти адреси партнерів програми у будь-якому куточку України, щоб оплатити покупки або послуги бонусами, бути в курсі акцій і спеціальних пропозицій від партнерів “Бонус Плюс”.