Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

ПриватБанк профінансував підприємців Полтавщини на майже 100 мільйонів

З початку року ПриватБанк профінансував підприємців Полтавщини на майже 100 млн грн, а завдячуючи співпраці з органами  місцевої влади щодо компенсації за створення нових робочих місць, наші клієнти отримали біля 200 тис.грн державних коштів на погашення кредиту. 

31 серпня ПриватБанк долучився до яскравого CityFest, що проходив у полтавському парку “Перемога” та був приурочений до Дня підприємця. Найбільший державний банк України презентував найвигідніші пропозиції фінансування бізнесу Полтавщини та ділився досягненнями у сфері кредитування.

Цього року ПриватБанк взяв на себе амбітну місію – профінансувати малий і середній бізнес  України на 8 млрд грн. Задля успішного виконання поставленої мети, до послуг українських підприємців розроблено числені програми кредитування: заставні та без заставного майна, на поповнення обігових коштів та на капітальні інвестиції. Для аграріїв банк пропонує фінансування зі спеціальними умовами та можливістю компенсацій, відповідно до п’яти державних програм, спрямованих на підтримку агробізнесу.  

“Фахівці ПриватБанку розробили програми фінансування малого та середнього бізнесу з прозорими та простими умовами, конкурентними відсотковими ставками та спрощеними процедурами оформлення, – розповідає Ольга Сенокосова, керівник напрямку по реалізації послуг клієнтам середнього бізнесу Полтавської філії ПриватБанку. – Сьогодні ми підтримуємо всіх активних українців, які бажають розвивати та розширювати власну справу. Ми пропонуємо позики і для підприємців, і для юридичних осіб. А наші спеціалізовані програми лізингу спеціально “заточені” під малий бізнес”.

До послуг підприємців та юридичних осіб: найпопулярніша програма ПриватБанку КУБ (Країна успішного бізнесу) – швидка та беззаставна позика, кредитний ліміт для підприємців – прості та прозорі умови, оформлення без застави та поруки, низька ставка – 2,5% на місяць та пільговий період до 55 днів, гарантовані платежі – кредит під 4% річних, захищені безготівкові розрахунки для постачальників і покупців, кредитна лінія– кредитні кошти частинами в межах встановленого ліміту та обумовленого кредитним договором терміну, послуга кредитування підприємців і малого бізнесу за спрощеною процедурою отримання позики під депозит, лізинг спецтехніки, обладнання/транспорту/ сільгосптехніки, інвестиційний кредит, бізнес-іпотека та “теплі” кредити для ОСББ і ЖБК.  

З початку року ПриватБанк профінансував підприємців Полтавщини на майже 100 млн грн, а завдячуючи співпраці з органами  місцевої влади щодо компенсації за створення нових робочих місць, наші клієнти отримали біля 200 тис.грн державних коштів на погашення кредиту.  

Ознайомитися з умовами усіх програмам фінансування ПриватБанку для малого та середнього бізнесу можна на сайті kredit.pb.ua

За даними дослідження GFK Ukraine у II кварталі 2019 року з ПриватБанком співпрацюють 55,3% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 46,9% користувачів банківських послуг – фізичних осіб.  63,7% юридичних осіб співпрацюють з ПриватБанком, а 42,2% вважають своїм основним банком. 73,8% суб’єктів підприємницької діяльності – фізичні особи (СПД ФО) співпрацюють, а 65,9% – вважають своїм основним банком.