Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про компенсації відпусток під час звільнення працівника розповіли в Держпраці Полтавщини

У разі звільнення працівникові виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні відпусток, до яких належать: щорічна основна відпустка; щорічна додаткова відпустка за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці; щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці, інші щорічні додаткові відпустки, передбачені законодавством; додаткова соціальна відпустка працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину з інвалідністю з дитинства підгрупи А групи I.

Про компенсації відпусток під час звільнення працівника розповіла головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Лариса Братусь.

Чинним законодавством не передбачено строку давності, після якого працівник утрачає право на такі відпустки (лист Мінсоцполітики України від 22.02.2008 р. № 33/13/116-08).

Отже, компенсація нараховується незалежно від того, за скільки років відпустки не надавалися. Таким чином, під час проведення остаточного розрахунку, в разі звільнення працівникові, слід нарахувати та виплатити компенсацію за всі невикористані дні щорічної основної та додаткової відпусток, а також додаткової відпустки на дітей.

Право на одержання компенсації мають як основні працівники, так і сумісники. Виплата компенсації за невикористані відпустки проводиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював, компенсацію слід виплатити не пізніше від наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок (ст. 116 КЗпП України).