Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представників ОТГ Полтавщини навчали публічним закупівлям

Про основні аспекти здійснення процедури закупівель йшлося на тематичному семінарі. Учасниками заходу стали відповідальні за закупівлі в об’єднаних територіальних громадах Лохвицького та Гадяцького районів.

Особливістю місцевих ОТГ є те, що на їхніх теренах здійснюють свою діяльність підприємства нафтогазового комплексу. Відповідно, завдяки «рентним» платежам є достатньо фінансово спроможними, повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Тренінг проходив на базі однієї з наймолодших ОТГ Полтавщини – Краснолуцької (Гадяччина). Одним з основних питань, які розглянули було організація тендерного комітету. Також докладно зупинилися на нюансах роботи уповноваженої особи із закупівель.

Головними спікерами тренінгу цього разу були Костянтин Качаненко, радник з питань місцевих фінансів Полтавського ЦРМС, та Олександр Довгошей, представник відомої ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Велику зацікавленість учасників викликав розділ тренінгу, де висвітлювалися питання пов’язані з плануванням закупівель як важливою передумовою здійснення процедури закупівель. На конкретних прикладах розглянули й практичні аспекти здійснення процедури закупівлі та відкритих торгів.