Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 4,4 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевого бюджету Полтавщини

А саме, як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Полтавській області за січень-серпень 2019 року було забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету в сумі 4 млрд. 460,5 млн. грн., що на 700,4 млн. грн., або на 18,6% більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області

Для збільшення надходжень податку органи ДПС області проводять активну участь у складі робочих груп з координації роботи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення створених при міських та районних державних адміністраціях. Крім того, органи ДПС області проводять індивідуально-роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств, які виплачують заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижчому за законодавчо встановлений рівень, та з’ясовують причини виплати низької заробітної плати.

Протягом січня-серпня за результатами проведення такої роботи, підвищили розмір виплати заробітної плати 778 підприємств області, до бюджету додатково надійшло 749,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 847,7 тис. грн. єдиного внеску.

Вказана робота проводиться і з фізичними особами – підприємцями, за результатом якої 558 ФОП підвищили розмір виплати заробітної плати. Від даної категорії платників до бюджету додатково надійшло 419 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 514,1 тис. грн. єдиного внеску.

Всього у січні-серпні 2019 року за результатами проведених документальних перевірок порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам встановлені по 26 суб’єктах господарювання. Додатково донараховано 22 млн. 681,9 тис. грн., в тому числі податку на доходи фізичних осіб у сумі 7 млн. 655,3 тис. грн., єдиного внеску у сумі 14 млн. 614,6 тис. грн. та військового збору у сумі 412 тис. гривень.

Крім того, завдяки вжитим органами Державної податкової служби області заходам, суб’єктами господарювання додатково оформлено трудові відносини з 559 працівниками, що забезпечило додаткові надходження у сумі 968,1 тис. грн., в тому числі податку на доходи фізичних осіб в сумі 419,9 тис. грн., єдиного внеску в сумі 513,2 тис. грн. та військового збору в сумі 35 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 8 осіб.