Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці вклонилися пам’яті Героїв Іловайська

Віддати шану полеглим під Іловайськом землякам – захисникам Східних кордонів України полтавці прийшли до меморіального знака патріотам – Героям російсько-української війни.

Високопреосвящений Афанасій архієпископ Харківський і Полтавський Православної Церкви України відслужив літію за спокій душ оборонців рідної землі від російських окупантів та виголосив палкий заклик щиро служити ввічненню пам’яті кращих синів України, хто віддав за неї життя.

Щемні пам’ятні та водночас натхненні вірою в перемогу над російськими зайдами поетичні рядки-посвяту Українським Героям написала заслужений працівник культури України Валентина Шемчук і шанобливо схилилася на ознаку глибокої вдячності присутнім Героям-захисникам та рідним полеглих на Сході України.

Тепло зустріли організатори й учасники памятних урочистостей виступ майора медичної служби, колишнього командира роти 16-го батальйону Віктора Лебедєва. До меморіального знака Героям російсько-української війни лягли квіти… Запломеніли пам’ятні лампадки… В ореолі вічності сяють святі імена тих, чиї подвиги здійснені в ім’я України…