Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавщина четверта в Україні за кількістю опорних шкіл

У Полтавській області нині створено 57 опорних шкіл. І ця цифра зростає з кожним місяцем, стверджують у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Разом зі створенням опорних шкіл зменшується кількість шкіл загалом. Про це розповіли на нараді освітян у Полтавській ОДА.

«На початок 2019-2020 навчального року ми нарахували 617 шкіл в області. За тими даними, які надають статисти, кількість шкіл зменшиться. Ми це вже бачимо. Це пов’язано зі створенням опорних шкіл в регіоні. Їх на сьогодні вже 57. З кожним місяцем ця цифра збільшується і це приємно. Тому що ми створюємо свій освітній простір, формуємо своєрідну мережу опорних шкіл. Це 4-а позиція в Україні», – зазначила заступник начальника управління-начальник відділу, загальної середньої, дошкільної, спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Ангеліна Кушпіль.

Разом з тим нагадала освітянам норми положення про створення опорної школи. Нині навчальний заклад, щоб стати опорним, має налічувати не менше 200 учнів без урахування філій.

За даними Міністерства освіти і науки України, станом на 1 червня 2019 року, карта покриття опорними школами в Україна мала такий вигляд:

Читайте також: Вже 14 шкіл Полтавщини подали заявки на навчальну зброю, – Едуард Бородай

Непорозуміння з батьками, вікові особливості, самоствердження: чому на Полтавщині безвісти зникають діти

Із 1 жовтня в області проводитимуть додаткову імунізацію школярів проти кору