Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавських школярів запрошують до участі в створенні “Казкової мапи України”

21 та 22 вересня 2019 року у козацькому селищі «Мамаєва Слобода» відбудеться Перший фестиваль казкарів. Співорганізаторами заходу є  Сашко Лірник – казкар, сценарист, актор, телеведучий, та Костянтин Олійник – козак Левушківського куреня войська Запорозького Низового. 

В програмі свята української казки – виступи мандрівних поетів-піснярів (бардів); ярмарок та майстер-класи митців народного мистецтва; виступи фольклорних колективів та гуртів; презентація зброї та бойових мистецтв з шаблювання українськими козаками; змагання зі стрільби татарським та турецьким луками та ін.  

В рамках підготовки до фестивалю, оголошується конкурс «Казкова мапа України». Діти з усіх областей України можуть надіслати народні казки свого краю, історії та оповідки і малюнки про найпопулярнішого казкового героя своєї місцевості.

Під час фестивалю конкурсна комісія із найбільш знаних казкарів визначить трьох переможців. Головний приз – поїздка до столиці України – міста Києва – з одноденною екскурсійною програмою та проживанням у козацькому селищі «Мамаєва Слобода». У конкурсі можуть брати участь лише організовані групи та класи. Дитячі листи та малюнки надсилати до 15 вересня 2019 року за поштовою адресою: «Головна Резиденція Святого Миколая», вул. Михайла Донця, 2, м. Київ, 03061.