Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські журналісти вшанували пам’ять загиблих колег

16 вересня у Полтаві, біля пам’ятного знаку на Алеї журналістів по вулиці Ватутіна, відбувся захід, приурочений Дню пам’яті українських журналістів.

Полтавці хвилиною мовчання згадали загиблих колег та поклали квіти.

«Сьогодні ми поіменно згадуємо колег-журналістів, які відійшли у Вічність: Георгія Гонгадзе, Павла Шеремета, Вадима Бойка, В’ячеслава Веремія, Ігоря Александрова та багатьох інших. Їхньою зброєю було правдиве слово. За нього вони віддали найдорожче, що мали – своє життя. Світла пам’ять загиблим!», – сказав голова Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський. Він також наголосив, що сьогодні особливо важливо, щоб нарешті були названі імена тих, хто винний у передчасній загибелі кращих журналістів країни. Ці злочинці мають бути покарані.

Також під час заходу, приуроченого Дню пам’яті українських журналістів, нагородили переможців конкурсу “Слово до слова”. Нагадаємо, перше місце у ньому посіла журналістка ПП «Газета «Лубенщина» Юлія Антонець, на другій сходинці – творчий дует Полтавської філії ПАТ НСТУ Віра Черняк та Валерій Пашнін, на третьому місці – відповідальний редактор газети «Просто РАЙОНКА» Віолета Скрипнікова. Переможці отримали грамоти та грошові премії Полтавської обласної організації НСЖУ. Також спеціальною відзнакою ПООНСЖУ нагородили колектив телеканалу «Центральний» за активну участь у творчому конкурсі «Слово до слова».

Довідка. Вчора, 16 вересня, минуло вже 19 років від зникнення Георгія Гонгадзе. Також цей день встановлений у 2007 році з ініціативи Національної спілки журналістів України, як День пам’яті загиблих журналістів. Його мета – вшанування пам’яті всіх журналістів, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки.

 

поширити новину: