Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська молодь вирушила до Польщі за програмою обміну

10-20 вересня стартував міжнародний обмін молоді з України та Польщі. Ось уже третій рік програма молодіжних міжнародних обмінів Erasmus + надає таку можливість. 26 учасників, 10 керівників та 8 членів організації – 44 особи з Польщі та України, в т.ч. й з Полтавщини, візьмуть участь в обміні.

Найважливіші теми, які охоплює проект, – це люди з особливими потребами, творчість та культура, здоров’я та добробут. Програма занять буде реалізовуватися в Альбігові та Гендзлувці – комуні Lancut.

Команда проекту підготувала насичену програму для учасників з України та Польщі на основі неформальної освіти. Разом з польськими організаціями Fundacja Podkarpackie Centrum Hipoterapii (Підкарпацький центр іпотерапії) будуть проведені інтеграційні, мовні, культурні, кіно- і театральні семінари.

“Цілі проекту – інтеграція польської та української молоді, подолання сором’язливості та набуття нових компетенцій, навчання співпраці та відкритості, розвиток навичок роботи в команді, розвиток мовних навичок, міжкультурних та міжособистісних компетенцій, зміна сприйняття людей з обмеженими можливостями та розвиток співпереживання та розуміння потреб цих людей, заохочення учасників до фізичних навантажень та перебування на свіжому повітрі, пропагування екологічного ставлення серед молоді, поваги до природи та тварин, розвиток молодіжної творчості, емоційного інтелекту та навичок самовираження, дізнавшись про особистість та історію наших регіонів, просування ідеї міжнародного співробітництва, молодіжного співробітництва та міжкультурної освіти”, – говорить голова ГО “Центр культури та розвитку “Горизонт” Наталія Кірячок.

Організатори – Uczniowski Klub Jeździecki Promyk, Podkarpackie Centrum Hipoterapii, ГО “Центр культури та розвитку “Горизонт”, Полтавська філія Суспільної Служби України.