Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Поліція проводить обшуки в центральному офісі НЕК “Укренерго”

Сьогодні, 5 вересня, в центральному офісі НЕК “Укренерго” в Києві Головне слідче управління Національної поліції в Київській області розпочало обшуки. Про це повідомляє пресслужба нацкомпанії.

Вранці правоохоронці на кілька годин заблокували роботу компанії. Зараз співробітники повернулися на робочі місця, правоохоронці вилучають документи, їм надано доступ до офісної техніки.

Також проводяться обшуки в помешканнях п’яти керівників Укренерго вищої та середньої ланки, керівників регіональних центрів забезпечення будівництва та закупівель відокремлених регіональних підрозділів компанії. Керівництво та працівники Укренерго виконують всі вимоги правоохоронців та надають повне сприяння під час виконання слідчих дій.

Дозвіл на обшуки дав Печерський райсуд Києва майже чотири тижні тому (12 серпня) у кримінальному провадженні, яке було відкрито десять місяців тому — в жовтні 2018 року.

“Привід для обшуків — припущення Нацполіції щодо ймовірних порушень під час публічних закупівель товарів та робіт, які компанія проводила з 2016 року. При цьому наразі залишається незрозумілим, в яких саме правопорушеннях підозрюють працівників Укренерго і яку шкоду вони заподіяли”, – йдеться у повідомленні пресслужби Укренерго.

поширити новину: