Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Погодили кандидатури для нагородження Нагрудним знаком “За вірність народу України”

Сьогодні, 10 вересня, на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій депутати погодили кандидатури для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».

Також члени комісії розглянули питання Про звернення Головного управління Національної поліції в Полтавській області від 13.06.2019 року № 2402/115/01/12-2019, від 22.08.2019 № 3287/115/03/12-2019 щодо розгляду на черговій сесії обласної ради питання стосовно визначення кандидатур двох представників від обласної ради до нового складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Погодили обранці і проєкт рішення обласної ради «Про Звернення до міських, селищних, сільських рад Полтавської області щодо припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території населених пунктів області» та проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки».

Крім цього, розглянули виконання заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки, у т.ч. фінансування установ пенітенціарної служби області.

Також депутати розглянули питання Про виділення коштів Управлінню патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції та військовій частині А3114.

Ці, а також додаткові питання, комісія рекомендувала винести на розгляд наступної сесії.