Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Піцу визнали кращим сніданком, ніж пластівці, – висновок дієтолога

Найпоширенішу італійську страву лікар назвала “більш збалансованим варіантом їжі зранку”. Сніданок, виявляється, може бути не тільки поживним і корисним, а ще й при цьому смачним. Улюбленій страві більшості людей – піці – лікарі дали “зелене світло” вранці.

Дієтолог з Нью-Йорка Челсі Амер у інтерв’ю для ABC News заявила, що піца, насправді, кращий сніданок, ніж звичні пластівці, передає iod.media.

“Дивно, але піца може бути більш збалансованим варіантом сніданку, ніж багато готових сухих сніданків, які наповнені цукром. Шматок найпоширенішої італійської страви тільки у самому сирі містить баланс вуглеводів, білків та жирів. А тарілка солодких пластівців з молоком має низький вміст жирів, великий вміст цукру та складних вуглеводів”.

Звісно, пані Амер не рекомендує вживати піцу щоранку, але закликає контролювати баланс КБЖУ, особливо, у своєму сніданку, щоб мати хороше самопочуття та заряд енергії на весь день.

Тож, якщо після гучної вечірки з друзями “на ранок” залишився шматочок піци, то тепер сміливо можете поласувати ним після сну. Дієтолог – не заперечує.

поширити новину: