Ви тут:
Суспільство Україна 

ООС: українська сторона проводить підготовчі роботи з ремонту мосту у Станиці луганській

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що українська сторона проводить підготовчі роботи з обладнання майданчика для встановлення важкої будівельної техніки біля зруйнованої частини мосту. Про це повідомляє пресцентр ООС.

Зокрема, представники ТОВ “Флангер” проводили роботи по розширенню узбіччя дороги у напрямку моста, а саме: повністю заасфальтували ліве узбіччя дороги (до 800 м) у напрямку зруйнованого мосту. Також, провели підготовчі роботи по розширенню правої частини узбіччя дороги (покладено щебінь протяжністю до 600 м) у напрямку зруйнованого мосту.

Оперативно-піротехнічним підрозділом ДСНС України проводились роботи по обстеженню ділянки місцевості для технологічної дороги, з метою забезпечення під’їзду до зруйнованої частини мосту.

Українська сторона продемонструвала СММ ОБСЄ свою готовність до запланованих робіт по відновленню мосту.

“Незаконні збройні формування РФ не виконали взяті на себе зобов’язання щодо демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення №1, а саме, не виведений особовий склад, який здійснює постійне чергування у формі зразка РФ з нарукавними нашивками синього кольору, так званого СЦКК, та не прибрані фортифікаційні споруди, безпосередньо на мосту (синій кунг з логотипом СЦКК) так і за мостом (бетонні споруди вогневі точки)”, – йдеться у повідомленні.