Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Оновлені бюджетні рахунки для сплати податків і зборів, відкриті відповідно до вимог стандарту IBAN

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що на виконання п. 3 постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN. 

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснюватись Казначейством з 1 жовтня 2019 року. 

Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN. 

Оновлені бюджетні рахунки державного та місцевих бюджетів по Полтавській області розміщено на головній сторінці субсайту Територіальних органів ДПС у Полтавській області офіційного порталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням  http://poltava.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/ 

Головне управління ДПС у Полтавській області